Tvorba webových stránek Ostrava

Možnosti spolupráce


Vytvořit nový web není otázkou jednoho dne. Pokud chcete aby Váš nový web vypadal a fungoval tak jak má, chce to čas. Nyní se dozvíte, jak při výstavbě Vašeho webu budeme spolupracovat, jaké kroky je potřeba učinit a také to, co od Vás při tvorbě webu budu potřebovat. Pokud zde nenaleznete odpovědi, prosím neváhjete mne kontaktovat. Kontaktní informace naleznete >>>ZDE<<<

PRVNÍ KONTAKT, NABÍDKA MOŽNOSTÍ

01 V první fázi se pokusíme najít řešení, které hledáte. Vyslechnu si Vaše představy a požadavky s tím, že se dozvíte zda jsem schopen je zrealizovat. Probereme možnosti které Vám mohu nabídnout a stanovíme podmínky, za kterých bude naše spolupráce pokračovat. Již nyní se dozvíte kolik Vás vytvoření webu, jeho zveřejnění a pravidelné aktualizace budou stát. Pokud se kdykoliv před zveřejním webu na internetu rozhodete naši spolupráci ukončit, budu to akceptovat bez jakýchkoliv finančních nároků. To co pro Vás tvořím je pro mě zábava, ne cesta k penězům.

GRAFICKÝ NÁVRH, VZHLED WEBU

01 Než se dostaneme k finálnímu produktu, musíme si ujasnit co od svého webu očekáváte. Zda Vám postačuje jednoduchá prezentace se základními informacemi o Vaší společnosti, nebo zda očekáváte něco více, např. obsáhlou fotogalerii. Na základě těchto informací Vám představím návrh Vašeho nového webu. Poté co si ujasníme Vaše požadavky, vytvořím pro Vás grafický návrh, který Vám předvedu na internetu. Společně doladíme detaily, upravíme co bude potřeba upravit a přejdeme k dalšímu kroku. Grafická podoba je důležitá. Při procházení internetu naleznete spoustu stránek, které Vás odlákají již tím jak vypadají a k jejich obsahu se vlastně ani nedostanete. Tomu chceme zabránit, web musí zaujmout.

OBSAH WEBU, FINALIZACE NÁVRHU

01 V této fázi máme ujasněný vzhled Vašeho webu a je potřeba do vytvořené šablony dostat informace o Vaší firmě či osobě. Vše co mi dodáte zapracuji do již vytvořeného grafického návrhu. Čím více materiálů mi dodáte, tím lépe se mi bude pracovat a tím lépe bude Váš finální web vypadat. Obsahová stránka výsledného webu je ještě důležitější než jeho grafická podoba. Pokud Vaši potencionální zákazníci web navštíví, ale nenajdou co hledají, odjedou jinam a už se nevrátí.

PŘEDSTAVENÍ VÝSLEDNÉHO NÁVRHU

01 Pomalu, ale jistě směřujeme k finále. Ujasnili jsem si společně co od svého webu očekáváte, dodal jste mi vše potřebné pro jeho obsahové naplnění a já se pokusil tyto Vaše představy a informace zhmotnit ve výsledný produkt. Webová prezentace pro Vás je připravena a na internetu Vám ji předvedu v plné kráse se všemi funkčními prvky. Toto předvedení se uskuteční na mé pracovní doméně a web pro Vás bude dostupný nejen na počítači, ale i v dalších zařízeních, např. v telefonu.

ÚPRAVY A POSLEDNÍ PŘÍPRAVY PŘED ZVEŘEJNĚNÍM

01 Váš nový web je již funkční, připraven k posledním úpravám a doladění předtím, než dojde k jeho finálnímu zveřejnění na internetu a jeho přiřazení k Vaší doméně. Pokud doladíme Vaše poslední připomínky, či požadavky a vy budete spokojen, přejdeme k dalšímu kroku. Tím bude ujasnění podmínek pro zveřejnění Vašeho nového webu na internetu.

VYŘEŠENÍ FINANČNÍCH PODMÍNEK A ZAKOUPENÍ SLUŽEB

01 Vaše stránky jsou připraveny ke zveřejnění, zbývá poslední krok. Proto aby jste byl na internetu lehce k nalezení potřebujete nejen funkční web, ale také tu správnou doménu, pod kterou budete k nalezení. Pokud již takovou doménu máte, máme o práci méně. Pokud ještě ne, je s právný čas vybrat pro Vás tu pravou. Dále si ujasníme finační podmínky za kterých bude Váš nový web na internetu. Pokud se v této fázi rozhodnete spolupráci ukončit, rozejdeme se bez jakýchkoliv finančních nároků z mé strany

ZVEŘEJNĚNÍ WEBU A ZABEZPEČENÍ PROVOZU

01 Ujasnili jsme vše potřebné a Váš nový web splňuje to co od něj očekáváte. Po zaplacení provedu přiřazení Vaší domény k Vašemu novému webu. Vaše nová webová prezentace je nyní k dispozici všem, kdo si Vás na internetu naleznou. Pro co nejvyšší návštěvnost Vašeho webu udělám vše potřebné. Pravidelné aktualizace, doplňování obsahu a úpravy jsou službou, kterou Vám rád poskytnu. Následující rok si ujasníte zda Váš web splňuje co jste od něj očekával, zda Vám vyhovuje můj přístup a zda naše spolupráce bude pokračovat i v dalším období.

OBLÍBENÉ ODKAZY